سوئیچ سیسکو 2960

انواع سوئیچ سیسکو 2960

سوئیچ سیسکو 2960 سری x

سوئیچ های 2960 سری x از جدیدترین سوئیچ سیسکو می باشد که عملکرد فوق العاده ای دارند. قیمت این سوئیچ ها از سایر سوئیچ ها زیاد تر می باشد.

سوئیچ 2960 S

این مدل سوئیچ های سیسکو پورت های گیگا بیتی بوده و قابلیت های بسیار دیگری را دارد. برای نمونه در این سوئیچ ها اسلات های فیبر نوری مورد استفاده قرار گرفته است. همچنین امکان استفاده از ماژول های فیبر نوری در تعامل با آپ لینک ها نیز در دسترس است.

سوئیچ 2960 سری G

سوئیچ 2960 سری g ، دارای پورت های با سرعت 1000 مگابایت بر ثانیه  یا 1 گیگ می باشند.

سوئیچ سیسکو 2960 poe

این مدل سوئیچ 2960 دارای قابلیت POE است و تغذیه برق دیوایس های موجود در شبکه مثل آی پی فون ها و دوربین های مدار بسته را پشتیبانی می کند .

قیمت سوئیچ سیسکو 2960

تفاوت های قیمتی در بین سوئیچ های سیسکو موجود در بازار حتما ذهن شما مشغول کرده است که چرا بعضی از مدل های سوئیچ تفاوت قیمت خیلی آشکاری دارند. در خصوص چرایی این تفاوت قیمت ها باید گفت که 3 مولفه اصلی در تعیین آن موثر است که عبارتند از:

  1. سرعت سوئیچ یک از مولفه های اصلی در تعیین قیمت می باشد. در میان محصولات سیسکو سرعت انتقال داده 10-100-1000 مگابیت در ثانیه است.
  2. بسیاری از محصولات سیسکو به صورت دست دو وارد کشور می شوند چرا که قیمت به صرفه تری نسبت به دست اول آن ها دارند و تقریبا همان کارایی را می رسانند. پس نو یا دسته دوم بودن از دیگر مولفه های تاثیر گذار قیمت می باشد.
  3. ویژگی ها و مشخصات منحصر به فرد هر هر یک از سوئیچ های سیسکو که قابلیت های متفاوتی را در اختیار قرار می دهند نیز مورد سوم تاثیر گذار است.

برای آگاهی از قیمت سوئیچ سیسکو 2960 توصیه می کنیم ابتدا مشخصات مورد نیاز سوئیچ را در تجیهزات شبکه مشخص نمایید و سپس اقدام به خرید آن نمایید.

برای راحتی شما در تشخیص بهترین و متناسب ترین سوئیچ مشاوران شرکت نیتا شبکه کمک شما خواهند بود.

خرید سوئیچ سیسکو 2960

اگر به خرید سوئیچ سیسکو 2960 فکر می کنید بهتر است مدل های مختلف آن را که در قسمت پایین صفحه برای شما عزیزان قرار دادیم بررسی نمایید و با شناخت هر چه بهتر مشخصات فنی و ویژگی های هر یک از محصولات، سوئیچی را انتخاب نمایید که پاسخگوی نیاز شبکه شما باشد.

از دیگر سوئیچ های پر کاربرد و محبوب در ایران می توان به سوئیچ سیسکو 3750 اشاره نمود که در کنار سوئیچ 2960 از جمله سری های پر استفاده سیسکو می باشد.

در صورتی که نیاز به مشاوره رایگان در انتخاب محصول خود داشتید می توانید با شماره تلفن و یا واتساپ مجموعه نیتا شبکه در ارتباط باشید تا بهترین و به صرفه ترین سوئیچ را خریداری نمایید.