سوئیچ سیسکو 3750

 

همان طور که میدانید سوئیچ های شبکه یکی از اجزای اصلی تمام نجهیزات شبکه می باشد که بدون آن ها عملا سیستم شبکه ما هیچ کارکردی نخواهد داشت. یکی از برند های بسیار معتبر و با کیفیت سوئیچ های شبکه که طرفداران بسیاری دارد سوئیچ های سیسکو می باشد در سری های مختلفی مانند سوئیچ سیسکو 2690 و سوئیچ سیسکو 3750 تولید و به بازار عرضه می شوند. در این صفحه از سایت برای شما قیمت سوئیچ سیسکو 3750 در اتواع مختلف آن ارئه می شود تا با بررسی آن ها خریدی مطمئن داشته باشید.

 

 

کاربرد ها و قابلیت های سوئیچ سیسکو 3750

محصولات سری ۳۷۵۰ سیسکو با پیکربندی‌های اترنت سریع و اترنت گیگابیتی، این قابلیت را دارند تا به عنوان یک سوئیچ لایه دسترسی قدرتمند یا به عنوان سوییچ ستون فقرات در شبکه‌های با اندازه متوسط مورد استفاده قرار گیرند.

این سری از محصولات سیسکو با ارایه قابلیت‌ها و خدمات کاربردی هوشمند در شبکه و پشتیبانی از فناوری‌هایی مثل QoS پیشرفته، محدود کردن نرخ انتقال داده‌ها، لیست‌های کنترل دسترسی امنیتی سیسکو (ACL)، مدیریت چندپخشی و مسیریابی آدرس ip با عملکرد بالا یک مکانیزم یکپارچه مدیریتی را به ساده‌ترین شکل به متخصصان شبکه‌ ارائه می دهند، انگار که در حال کار با یک سوئیچ ساده lan می باشید.

یکی از پر استفاده ترین سوئیچ های 3750 ، سوئیچ سیسکو 3750g-24ts-s می باشد که در ایران محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

قیمت سوئیچ سیسکو 3750

در تمام محصولات سیسکو از جمله سوئیچ ها عوامل زیادی در تعیین قیمت آن ها تاثیر گذارند که از جمله آن ها می توان به تعداد پورت ها و مشخصات فنی دیگر اشاره نمود.

برای خرید سوئیچ سیسکو 3750 توصیه می کنیم حتما به متخصصان حوزه شبکه مشورت نمایید تا شما را برای خریدی متناسب و به صرفه راهنمایی کنند. مشاوران شرکت نیتا شبکه در خدمت شما هستند تا به سوالات فنی شما پاسخ دهند.

لازم به ذکر است که شرکت نیتا شبکه از مجموعه های وارد کننده تجهیزات شبکه در ایران می باشد به همین جهت می توانید با کم ترین هزینه سوئیچ مورد نظر خود را به همراه گارانتی و مهلت مرجوعی تهیه نمایید.

برای آگاهی از قیمت و خرید این سری از سوئیچ های پر کابرد می توانید با شماره تلفن های شرکت و یا واتساپ مجموعه در ارتباط باشد.