گیت وی fxs

در میان تجهیزات پیشرفته ارتباطی تنها گیت‌ها هستند که می‌توانند تماس‌های ورودی و خروجی را با کیفیت بالا در اختیار کاربران قرار دهند. در میان این پورت‌ها تنها گیت وی fxs است که می‌تواند با قابلیت‌های خوب خود نیاز مشتریان را برطرف سازد. این پورت تنها یک رابط قوی است که برای اتصال دستگاه‌های مرکزی مثل تلفن به آداپتور مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه به صورت داخلی به تلفن‌های آنالوگ و دستگاه‌های فکس می‌شود. کابل اتصال این سیستم جدانشدنی بوده، بدین ترتیب می‌تواند برای مدت طولانی این اتصال گسترده را برقرار کند.

لازم به ذکر است که در کنارگیت وی fxs، گیت وی fxo نیر وجود دارد که در هر یک ار برند های گیت وی یافت می شود.

قیمت و خرید گیت وی fxs

معرفی گیت وی fxs

گیت وی fxs یک دستگاه ارتباطی کاملا بروز و پیشرفته بوده که به عنوان یک رابط عمل می‌کند و می‌تواند تلفن‌‌های آنالوگ را به آداپتور متصل کند. این دستگاه در مدل‌های متنوع به دست مصرف‌کنندگان می‌رسد و شما می‌توانید آن را با ظرفیت و مارک‌های متفاوت خریداری کنید. گیت وی fxs کار تبدیل سیگنال آنالوگ به دیجیتال و بالعکس را به خوبی انجام می‌دهد. با این دستگاه شما می‌توانید با کمترین هزینه یک سیستم تلفنی تحت شبکه داشته باشید. امکان اتصال دستگاه فکس به این سیستم وجود دارد و شما می‌توانید از تمام امکانات این سیستم نهایت استفاده را ببرید.

ویژگی‌های گیت ویfxs

دستگاه گیت وی fxs هم مانند هر سیستم دیگری دارای ویژگی‌های مثبتی است که کاربرد آن را گسترده‌تر می‌کند. این سیستم ابعاد خاصی دارد و امکان قرار دادن آن روی میز و همچنین نصب روی دیوار وجود دارد. نصب ۱ پورت LAN و ۳۲FXS باعث شده تا سیستم تحت شبکه به خوبی پوشش دهی شود. اکو در این سیستم به خوبی حذف می‌شود؛ به همین دلیل کیفیت تماس‌های ورودی و خروجی افزایش پیدا می‌کند. سیستم انتظار مکالمه به همراه موزیک باعث شده تا کسی پشت خط معطل نشود. کنفراس سه طرفه و انتقال تماس از دیگر ویژگی‌های این دستگاه است‌.

خرید گیت ویfxs

امکانات خوب و بروزی که دستگاه گیت وی fxs دارد، باعث شده تا بیشتر کاربران از آن استقبال کنند. امکان خرید این دستگاه به صورت اینترنتی هم وجود دارد و شما می‌توانید با صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها خریدی آنلاین را تجربه کنید. خرید این گیت برای بیشتر اداره‌ها و شرکت‌های کوچک و بزرگ توصیه می‌شود. کیفیت بالا و قیمت مناسب این گیت رقابت را برای خرید دک چندان کرده است‌. سایت نیتا شبکه شرایط خوبی را برای خرید فراهم کرده و مدل‌های متنوع گیت را در دسترس مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد. خرید گیت وی fxs با حجم‌های مختلف صورت می‌گیرد و این بستگی به میزان نیاز و بودجه مشتری دارد.

قیمت گیت ویfxs

در سایت نیتا شبکه قیمت گیت وی fxs بر اساس کیفیت و مدل آن مشخص می‌شود. فاکتورهای دیگری چون مارک‌ هم می‌تواند در تعیین قیمت نقش مهمی داشته باشد. اگر خرید به صورت آنلاین انجام شود، شما می‌توانید از تخفیفات خوبی که سایت نیتا مارکت اعمال کرده نهایت استفاده را ببرید. قیمت‌ها به دلیل تورم مدام در حال تغییر هستند. مشتری در سایت به قیمت‌های بروز دسترسی داشته و می‌تواند به راحتی انتخاب خود را انجام دهد. مارک‌های معتبر و باکیفیت همیشه قیمت بیشتری را به خود اختصاص می‌دهند.

 

 

 

 

 

در حال نمایش 10 نتیجه

گیت وی مدل HX422E-2FXS/2FXO

گیت وی مدل HX422E-2FXS/2FXOبا حافظه فلش 4MB و سیستم عامل  Linux kernel 2.6.27 یکی از بهترین مبدل‌های آنالوگ ترکیبی فناوری

گیت وی مدل MX60E-16FXS

تومان21.000.000
گیت وی مدل MX60E-16 FXS در دسته‌بندی گیت وی FXS-FXO-E1 قرار دارد. این مدل یکی از باکیفیت‌ترین‌ها به لحاظ صدا

گیت وی مدل MX60E-24FXS

تومان36.960.000
یکی از ابزارهای لازم برای ارتباط شبکه و تلفن، گیت وی نام دارد. گیت وی در مدل‌های متنوعی تولید می‌شود.

گیت وی مدل MX60E-48FXS

تومان57.240.000
گیت وی مدل MX60E-48FXS یک دستگاه فوق‌العاده کاربردی با قابلیت ارسال فکس است. Newrock این گیت وی را یک مدل

گیت وی مدل MX60E-48FXS B

تومان58.200.000
یکی از ابزارهای مهم برای ارتباط تلفن و شبکه گیت وی نام دارد. این ابزار در مدل‌های مختلفی تولید می‌شود.

گیت وی مدل MX8-4FXS

گیت وی مدل MX8-4FXS یکی از بهترین و پرفروش‌ترین مدل‌های ویپ گیت وی محسوب می‌شود و برای انتقال 4 دستگاه

گیت وی مدل MX8G-8FXS

تومان12.000.000
تلفن آی پی سری MX8G نسخه بروز شده و ارتقا داده شده ی گیتوی Newrock MX8A-8S Gateway است یکی از

گیت وی مدل SMG 1004B-4FXS

گیت وی مدل SMG 1004B-4FXS مطمئن ترین دستگاه برای تبدیل پیام‌های PSTN به فرمتی ایده‌آل‌تر است تا بتوان از طریق