تلفن تحت شبکه پلیکام

تلفن تحت شبکه پلیکام یکی از بهترین تلفن های تجاری موجود در بازار امروز هستند. با بسیاری از ویژگی ها و برنامه های کاربردی، تلفن بیش از هر زمان دیگری در دسترس است. تلفن های پلیکام نه تنها تلفن های میز سخت را تامین می کند، بلکه آنها اکنون تلفن های منعطفی را ارائه می دهند که می توانند به هر جایی که شما نیاز دارید سفر کنید. گویی تلفن کسب و کار شما می تواند در دسترس شما باشد حتی اگر زندگی شخصی شما را از شما دور کند. بنابراین هیچ زمان تعطیلی وجود ندارد که در نیروی کار سیار امروزی بسیار مهم است.

تلفن شبکه پلیکام دارای اجزای ویدئویی، صوتی و وب یکپارچه است که به شما امکان اتصال و کنفرانس را به راحتی می دهد. با صفحه نمایش LCD گرافیکی 160×80 می توانید اطلاعات تماس های دریافتی را در شرایط کم نور مشاهده کنید. این مدل های تلفن IP Polycom دارای شماره گیری سریع تک لمسی، نشانگر انتظار پیام و کنفرانس سه طرفه هستند. راه حلی عالی برای یک نماینده فروش دوره گرد یا یک مدیر حساب در راه بازدید از مشتریان اما همچنان به امور روزمره متصل می ماند.

تلفن های IP Polycom راه حل های کنفرانس عالی، راه حل های دسکتاپ و راه حل های بی سیم را ارائه می دهند. NuOz از تلفن های رومیزی مانند تلفن IP Polycom مدل های 335، 450، 550 و تلفن کنفرانس 6000 پشتیبانی و توصیه می کند.

 

قیمت و خرید تلفن تحت شبکه پلیکام

برای تهیه این تلفن های آی پی توصیه میکنیم حتما با شرکت های معتبر حوزه تجهیزات شبکه همچون نیتا شبکه مشورت نمایید تا ضمن آگاهی از قیمت روز بهترین و متناسب ترین محصول را خریداری نمایید.

همچنین مشاوران نیتا شبکه آماده ارائه مشاوره تخصصی برای خرید انواع تلفن های IP مانند تلفن تحت شبکه یالینک، تلفن تحت شبکه سیسکو و … می باشد.