گیت وی گرند استریم

گیت وی گرند استریم(grandstream gateway) یک سیستم پیشرفته در حوزه ارتباطات بوده که با امکانات خوب خود توانسته شرایط بهتری را برای کاربران ایجاد کند. این مدل دارای یک پردازنده پر قدرت بوده که از راه دور هم مدیریت می‌شود به همین دلیل می‌توان در محیط‌های مختلف از آن استفاده کرد. برای اتصال چندین سانترال و ایجاد یک شبکه گسترده در شرکت‌ها و ادارات تنها گیت وی گرند استریم است که می‌تواند بهترین عملکرد را داشته باشد. تمام فعالیت‌های اين سیستم تحت وب بوده و از تمام پروتکل‌ها به خوبی پشتیبانی می‌کند.

از دیگر گیت وی های بسیار معروف و محبوب در بازار گیت وی نیوراک می باشد که کارکرد های مشابهی با گرند استریم دارد و توصیه می شود این برند را هم بررسی نمایید.

قیمت و خرید گیت وی گرند استریم

معرفی گیت وی گرند استریم

گیتوی گرند استریم ابزاری ارتباطی بوده که تحت وب پیکربندی می‌شود تا بتوان از راه دور هم به راحتی آن را کنترل کرد. هر سیستم این شبکه از ۳ اکانت سیب پشتیبانی می‌کند تا بتواند تمام سانترال‌ها را به هم متصل کند. این مدل برای محیط کاری کوچک مانند دفاتر و شرکت‌هایی که شعب مختلف دارند یک انتخاب عالی است. پشتبانی از پروتکل T38 امکان فکس در این سیستم را فراهم می‌کند. ۸ پورت در این گیت وی قرار داده شده تا قابلیت‌های آن بیشتر شود و بتواند تمام خدمات را به خوبی پوشش دهد.

ویژگی‌های گیتوی گرند استریم

برای این محصول ویژگی‌های زیادی ثبت شده که در اینجا به معرفی چند مورد از آنها می‌پردازیم:

 • نصب ۸ پورت FXO در این سیستم که عملکرد آن را بهتر می‌کند.
 • ویژگی دیگر این دستگاه داشتن ۲ پورت شبکه که سرعت آنها Mbps100/10 است.
 • برای اتصال دوربین IP یک پورت روی آن نصب شده است.
 • با تمام سافت سوییچ‌ها، پلتفرم‌های SIP و سانترال‌ها سازگاری دارد.
 • با استفاده از TFTPوHTTP تمام بخش‌های Firmware به خوبی بروز‌رسانی می‌شود.
 • امکان تعریف چند اکانت به صورت هم‌زمان در آن وجود دارد.
 • ویژگی دیگر شماره‌گیری ۱ و ۲ مرحله‌ای است.
 • قابلیت کالرآیدی برای ذخیره تماس‌ها وجود دارد.
 • پژواک و نویز به خوبی حذف می‌شود.
 • سازگاری کامل با پروتکل ارسال فکس دارد.
 • کدک‌های صوتی و تصویری در این سیستم به خوبی پشتیبانی می‌شود.
 • امکان نصب آن به صورت رومیزی و روی دیوار وجود دارد.

خرید گیت وی گرند استریم

خرید گیتوی گرند استریم باعث شده تا ادارات و شرکت‌ها بتوانند از یک شبکه گسترده برخوردار شوند. خرید به روش‌های مختلف صورت می‌گیرد و مشتری می‌تواند متناسب با شرایط و نیاز و همچنین بودجه خرید را انجام دهد. به کمک این گیت می‌توان ۸ خط تلفن شهری را از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل کرد؛ به همین دلیل خرید آن به همه افراد توصیه می‌شود. چون گیت وی گرند استریم سطح کاربری گسترده‌ای دارد، خرید آن هم پیشنهاد می‌شود. کیفیت بالا و قیمت مناسب این گیت وی رقابت را برای خرید بیشتر کرده است.

قیمت گیت وی گرند استریم

قیمت گیت وی گرند استریم متفاوت بوده و بستگی به مدل و برند و امکانات آن دارد‌. بعضی مارک‌ها بروز و پیشرفته هستند بدین ترتیب با نرخ بیشتری به فروش می‌رسند. به دلیل تورم و شرایط حاکم بر بازار قیمت‌ها مدام در حال تغییر و نوسان است. درون سایت نیتا شبکه امکان مشاهده و مقایسه قیمت‌ها وجود دارد که در این صورت مشتری‌ها می‌توانند بر اساس بودجه خود خرید را انجام دهند. هر چه امکانات گیت وی بیشتر باشد با قیمت بالاتری به دست مصرف‌کننده می‌رسد.

اغلب افراد به دنبال سری های fxo و fxs می باشند که گیت وی fxo و fxs را برای سهولت بررسی در صفحه ای مجزا آورده ایم.

 

 

 

 

 

 

در حال نمایش یک نتیجه

گیت وی مدل GrandStream HandyTone HT701

گیت وی یک دستگاه برای ارتباط شبکه و تلفن شهری است. نسبت به خطوط مختلف یک تلفن می توان از