Cisco Router 1921

2,500,000 تومان
Cisco Router 1921

روتر 1921 سیسکو با افزایش قابلیت های ماژولار در حفظ سرمایه شما کمک می کند.
روتر 1921 سیسکو  از اکثر ماژول های موجود در نسل های قبلی روترهای سیسکو مانند روتر سیسکو 1841 ISR پشتیبانی می کند.
روتر با خدمات یکپارچه Cisco 1921 فناوری‌های نوآورانه ای را اجرا می کند که بر روی سیستم عامل Cisco IOS پیشرو در صنعت اجرا می شود.
توسعه یافته برای استقرار و نصب گسترده در بیشتر سازمان‌های دارای تقاضا در جهان، دسترسی و ارائه خدمات شبکه، سیستم عامل Cisco IOS ،M15 و T از یک نمونه جامع فن آوری های سیسکو، از جمله توابع و ویژگی های جدید ارائه شده در نسخه های 12.4 و T12.4 و نوآوری های جدید پشتیبانی می کند.
نرم افزار Cisco One یک راه حل با اهمیت و انعطاف پذیر برای خرید نرم افزار برای شبکه های WAN، دسترسی و دامنه های مرکز داده را ارائه می دهد.
رمزگذاری مبتنی بر سخت افزار داخلی را برای گذردهی بیشتر IPsec با سربار کمتر برای پردازنده روتر در زمان مقایسه با راه حل های رمزگذاری مبتنی بر نرم افزار سرعت می بخشد.
امنیت برای محافظت از یک کسب و کار ضروری است، همچنین دوام کسب و کار را تضمین می کند و توانایی گسترش محل کار شرکت ها را برای کارمندانی که در هر زمان و در هر مکانی به منابع شرکت نیاز دارند، فراهم می کند.
روتر 1921 سیسکو با پشتیبانی از ماژول های موجود یکطرفه EtherSwitch HWIC سیسکو و ماژول های دو طرفه HWIC-D، قابلیت های روتر را با یکپارچه سازی سوئیچینگ لایه 2 پیشرو در صنعت (Industry-Leading) گسترش می دهد.
دارای اسلات های EHWIC است.
پورت سریال Mini-USB Type B دارد.
دارای پورت کنسول جهت مدیریت است.
پورت Auxiliary دارد.
دارای پورت اینترفیس گیگابیت اترنت (GE 0/0) , (GE 0/1) است.
پورت USB Type A دارد.
دارای کلید ON/OFF پاور و کانکتور پاور است.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

شما چه فکر می کنید در مورد "Cisco Router 1921"؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *