Cisco Router 2901/K9

3,000,000 تومان
Cisco Router 2901/K9

روتر سیسکو Cisco 2901-k9 از جمله روترهای سری 2900 سیسکو  می باشد که از اکثر ماژول های موجود در نسل های قبلی مانند سری 2800 پشتیبانی می کند.
روتر سیسکو Cisco 2901-K9 از ماژول صوتی پشتیبانی می کند و برای دفاتر کوچک طراحی شده است.
همه روترهای با خدمات یکپارچه سری 2900 سیسکو، برای سرعت بخشیدن به رمزگذاری سخت افزار تعبیه شده، اسلات های پردازشگر سیگنال دیجیتال (DSP) با قابلیت صوتی و تصویری، فایروال اختیاری، جلوگیری از نفوذ، پردازش تماس، پیام صوتی و خدمات اپلیکیشن طراحی شده اند.
یک سیستم عامل واحد Cisco IOS که تمام مجموعه ویژگی های تکنولوژی IOS را با پلتفرم ها ارائه می دهد. شما می توانید با فعال کردن مجوز نرم افزاری روی سیستم عامل کلی، ویژگی های پیشرفته را فعال کنید. در نسل های قبلی روترهای دسترسی، شما برای تنظیم این ویژگی ها نیاز به دانلود یک سیستم عامل نرم افزاری جدید داشتید.
پلتفرم ها از محدوده گسترده گزینه‌های اتصال باسیم و وایرلس صنعت مانند T1/E1 ،T3/E3 ،xDSL ،GE مسی و فیبری پشتیبانی می کنند.
چندین حوزه فناوری از جمله امنیت، دسترس پذیری بالا، مسیریابی IP و Multicast، کیفیت سرویس خدمات (QoS)، قابلیت جابه جایی IP، تعویض برچسب MPLS ،VPN ها و مدیریت تعبیه شده را ارائه می دهد.
روتر های سری 2900 سیسکو همچنین از خدمات مرورگر VoiceXML که دارای مجوز استاندارد هستند، پشتیبانی می کند.
VoiceXML یک زبان نشانه گذاری openstandard است که برای ایجاد مرورگرهای وب مبتنی بر صدا و اپلیکیشن های IVR استفاده می شود.
روتر سیسکو سری 2900 با پشتیبانی از قابلیت های (عملکردکنترل) Cisco Unified Border Element، نیازهای نوظهور اتصال مرکزی IP برای ارتباطات یکپارچه دفاتر شعبه بین شرکت ها و شبکه های ارائه دهنده خدمات را برطرف می کند.
Cisco Unified Border Element، توابع عنصر مرزی هوشمند مانند نقاط نشانه گذاری ورودی و خروجی منطقی و فیزیکی، سیگنالینگ و کنترل رسانه و ویژگی‌های مدیریتی و امنیتی تلفیقی را ارائه می دهد.
روترهای سری 2900 سیسکو  نسبت به روترهای سری 2800 سیسکو سه برابر تعداد نشست ها، از مقیاس پذیری بالاتری پشتیبانی می کنند.
دارای 2 عدد پورت گیگ با سرعت های 10 و 100 و 1000 است.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

شما چه فکر می کنید در مورد "Cisco Router 2901/K9"؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *